Për gjithë adhuruesit  e Counter-Strike 1.6 kemi modifikuar versionin e ri për vitin 2016, që quhet Counter-Strike 1.6 eSports 2016,

kemi integruarUCP 8,5 që është versioni i fundit, që ndalonë vendosjen e kodev-hackerav (apo qicav që është në të shumtën e rastev) kemi vendosur gjithëashtu edhe disa modele të armeve,

gjithashtu edhe modeli i lojtarëve është Kuq (Terrorist) dhe Kaltër (Kunder-Terrorist) që bënë më të lehtë dallimin e kundërshtarit, dhe më e thjeshtë për tu instaluar.

Karakteristika:

Vetëm 199 MB

Modeli i lojtarëve që bënë dallimin më të lehtë të kundërshtarit. (KUQ DHE KALTER)

Shumë modele të ndryshme të armëve.

Loja në internet me një ping minimalë.

Mbrojtja kundër hackerav, që kanë qëllim të keq.

Shpërthimet e granatave dhe ndryshimet në to.

GUI eSports 2016 – E përshtatshme me logon tonë.

PALLAG DHE I LEHT PER TU PERDORUR.

Dhe shumë sende tjera…

By fatoni

4 thoughts on “COUNTER STRIKE 1.6 – ESPORTS 2016 – UCP 8.5”
 1. Hello there! I could have sworn I’ve been to this website before but after looking at some of
  the articles I realized it’s new to me. Regardless, I’m definitely
  pleased I came across it and I’ll be book-marking
  it and checking back often!

 2. Just desire to say your article is as astounding.
  The clarity in your submit is simply spectacular and i could suppose you’re knowledgeable in this subject.
  Well with your permission allow me to clutch your RSS feed
  to stay updated with approaching post. Thanks 1,000,000
  and please continue the rewarding work.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *